Fraksiyonel Lazer Tedavisi (Yara İzi Tedavisi)

Eğer boy uzatma süreciniz bittikten sonra bacağınızdaki yara izlerinden şikayetçiyseniz, size özel teklifimizle yara izlerinizden %99 oranında kurtulabilirsiniz. Fraksiyonel Lazer Tedavisi, diğer bir deyişle Yara İzi Tedavisi, bizim önerdiğimiz hizmetlerden birisidir. Çoğu hastamızın yara izleri boy uzatma yolculuklarının sonuna gelindiğinde iyileşmiş olur ancak özellikle Kombine (LON) hastalarımızın bacaklarındaki dış fiksatör yüzünden yara izi kalabilmektedir. Estetik endişeleriniz varsa Fraksiyonel Lazer Tedavisi yardımınıza yetişti.

Fraksiyonel Lazer Tedavinizi olabilmeniz için boy uzatma ameliyatınızı geçirdiğiniz ya da geçireceğiniz Beykent Üniversitesi’nin yakınlarında olan Beauty Palace kliniği ile birlikte çalışıyoruz. Beauty Palace, Medikal Estetik Uzmanı Gökhan Kısa tarafından gerçekleştirilen başarılı yara izi silme işlemleriyle ünlüdür.

Fraksiyonel Lazer Tedavisi Nedir?

Bu işlem derinin altına bir şey nüfus etmeden, delinmeden gerçekleştirilir ve estetik uzmanının lazer aletini yaralı deriye doğru tutmasıyla beraber derinin yüzeyindeki yara, işlem sonucunda yavaşça iyileşerek kaybolur.

Fraksiyonel Lazer Tedavisi (Yara İzi Tedavisi)

Tedavi sırasında işlem bu şekilde gözükmektedir. Lazer cihazın başlığı binlerce mikroskobik bölgeye ayrılmıştır ve yaranın yüzeyini piksel piksel hedef alır. İyileştikten sonra ise yara kaybolur. Hastaların yara izlerinin tedaviden önceki ve sonraki hallerinin resimlerini yazının devamında görebilirsiniz.

Fraksiyonel Lazer Tedavisi Fiyatı

Boy uzatma ameliyatı hastalarımıza özel bir teklifimiz bulunmaktadır. Fraksiyonel Lazer Tedavisi için tek seans 9400 TL’dir. İkinci seansı olmak isterseniz de size özel %10 indirimimiz bulunmaktadır.

Fraksiyonel Lazer Tedavisinin Diğer Lazer Tedavilerinden Farkı Nedir?

Fraksiyonel Lazer Tedavisi yara izi iyileştirmede son teknolojidir çünkü aynı anda hem cildin epidermisinde hem de dermal yüzeyi üzerinde çalışır. Fraksiyonel lazer üretilmeden önce uygulanan Ablatif Lazer, derinin sadece epidermis yüzeyini yani deri üstü kısmı tedavi edebilirken Non-Ablatif lazer ise sadece dermal yüzeyi yani orta deri katmanını tedavi edebiliyordu.

1 Fraksiyonel Lazer seansı yaklaşık 20-25 dakika sürmektedir ve sadece tek seansla yaranın %80’inin geçeceği garanti edilmektedir. Çoğu hasta için bir seans yeterli olmakla birlikte deri rengi ve yapısına bağlı ek olarak 1-2 seans daha gerekebilmektedir. 2. Seansla beraber yaranın %99 oranında geçeceği garanti edilmektedir.

Aşağıdaki resimlerde Beauty Palace’ın uygulama yaptığı bazı yara izlerinin iyileşme görüntülerine ulaşabilirsiniz:

Hastaların Tedavi Öncesi/Sonrası Resimleri

Fraksiyonel Lazer Tedavisi fiyatları
Fraksiyonel lazer tedavisi nedir
Lazer tedavisi fiyatları
Fraksiyonel

Fraksiyonel Lazer Tedavisi olmayı düşünüyorsanız ya da daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz, hasta temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

    Uzatma miktarı, uzatma süreci, yöntemlerin farkı, ameliyat riski hakkında bilgilendirileceksiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir