Konaklama Servisi

Konaklama

Boy Ameliyatı® ekibi olarak gelen hastalarımızı en iyi şekilde karşılamak önceliklerimizden biridir. En hijyenik ortamı, nitelikli doktorları ve en iyi hizmeti sağlamanın yanı sıra, ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm olanakları sunuyoruz. Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca rahat ve güvende hissetmenizi amaçlıyoruz. İhtiyaçlarınız için sunduğumuz konaklama seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

Neden Otelde Kalınmalı?

Popüler otellerin çoğu şehrin ticari kesimlerinde bulunmaktadır. Genellikle bankalar, restoranlar, alışveriş merkezleri ve benzeri mekanlara yakın bir konumda yer alırlar. Kalacağınız oteller hem yöresel hem de Dünya mutfağından geniş bir yiyecek seçeneği sunarlar. Kahvaltı ücretsizdir ve oda servisi mevcuttur. Eğer önemli bir toplantıya veya randevuya yetişmek için aceleniz varsa yatağınızı toplamak için yeterli zamanınız olmayabilir. Otelden çıkmanızla beraber kat görevlisi odanın temiz olduğundan ve yatağınızın yapıldığından emin olacaktır.

1- Days Hotel by Wyndham Esenyurt

5 farklı oda seçeneği vardır;

  • Standart Oda (1+1)
  • Balkonlu Oda
  • Suit Oda
  • Lüks Oda

2- Müstakil Ev

Konaklama için 3 farklı ev tipi sunuyoruz;

  • Rezidans daire (1+1) / (2+1)
  • Müstakil ev
  • Stüdyo daire (1+0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.