Müstakil Ev

Müstakil Ev

Fiyat aralığı, evin boyutuna, konumuna ve eşyalı olup olmadığına göre değişir. Hastalarımızın talebine göre 1+0/1’den 2+1’e kadar müstakil ev sunmaktayız ve ödemesi kira olarak yapılmaktadır. Konaklama ücretleri 550$ ile 1350$ arasında değişmektedir.

Evde kalırken, yiyecek ve içecekleri bir marketten temin etmeniz gerekmektedir. Bireysel olarak aylık ortalama market alışveriş maliyeti 90$ ile 375$ arasında değişmektedir. Diyelim ki yemek yapmakla uğraşmak istemeyip her gün yemek siparişi veriyorsunuz. Bu durumda, aylık ortalama 400$ ile 480$ aralığına çıkabilir.

Evde kalırken, röntgen, ilaçlar, refakatçi (isteğe bağlı) ve fizyoterapi gibi tıbbi hizmetlere ihtiyacınız olacaktır. Bu hizmetleri ek ücret karşılığında sizin için temin edebiliriz. Ek hizmetlerin fiyatları aşağıda belirtilmiştir;

Konaklama Ek Hizmetler;

  • Seans Başı Fizyoterapi Ücreti: 40$
  • Röntgen: 110$
  • İlaçlar: 70$ – 80$
  • Psikolojik Danışmanlık Hizmeti (Ayda Bir): 30$

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.