Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye’de Kozmetik Boy Uzatma Ameliyatlarını Gerçekleştiren İlk Ekip

BoyAmeliyatı Türkiye’de alanında ilk olan ve boy uzatma ameliyatlarında danışmanlık, ara hizmetler ve ameliyat sonrası takip olmak üzere ameliyatla boy uzatmak isteyen kişilerin ihtiyaç duyacağı hemen hemen bütün hizmetleri tek çatı altında sunan bir şirkettir.

Hakkımızda

BoyAmeliyatı, bir Medzonia Ltd. Şti. iştirakidir. Sağlık Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca sağlık turizmi yapılabilmesi için zorunlu kılınan resmî belge ve ruhsatlara sahip Türkiye’nin ilk kozmetik boy uzatma şirketidir. Alanında kurulan ilk şirket olması onu boy uzatma ameliyatında en tecrübeli şirketlerden biri yapmaktadır. İlgili resmi kuruluşlarca belirlenmiş niteliklere sahip olduğunu gösteren belge ve ruhsatlarla akredite edilmiş olması da şirketi rakiplerine göre daha güvenilir kılmaktadır.Şirket alanında ilk olmanın getirdiği öz güven ve tecrübeyle hayallerine kavuşmak isteyen hastalarına her aşaması titizlikle planlanan ve yüksek kalite standartlarına sahip bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Boy uzatma; ameliyat, ameliyat sonrası rehabilitasyon süreci, transfer, konaklama gibi birçok hizmetin bir arada yürütülmesini gerektiren bir işlemdir ve bu açıdan her bir hizmet birimi BoyAmeliyatı’nın seçkin ve tecrübeli ekibi tarafından yüksek kalite standartları gözetilerek dikkatle belirlenmektedir. Yüksek kalite standartlarının tavizsiz bir şekilde uygulandığından emin olmak için bütün süreci aktif bir şekilde gözlemleyen bir kalite kontrol mekanizmasına da sahip olan şirket kalite standartlarını daha ileriye taşımak için hastalardan aldığı dönüşlerle her geçen gün kendisini geliştirmektedir.Kuşkusuz boy uzatmada en kritik aşama ameliyattır. Her ameliyat yapılan işleme bağlı olarak kendi doğasından kaynaklanan bazı risklere sahiptir. Boy uzatma ameliyatları da herhangi bir ameliyatta olduğu gibi bazı riskler ve zorluklar içermektedir. Her bir boy uzatma adayı ameliyat öncesi olası riskler ve zorluklarla ilgili olarak bilimsel kıstaslara uygun, açık ve net bir şekilde bilgilendirilmektedir. BoyAmeliyatı, olası risk ve zorlukları en aza indirmek için kurulduğu günden bu yana boy uzatma ameliyatı yapan çok sayıda doktor ile çalışmış bu da şirketin yüksek ve benzersiz kalite politikasına uygun bir şekilde hizmet verebilecek alanında en iyi doktorların seçilmesinde şirkete paha biçilmez bir vizyon kazandırmıştır. Şirket, insani hassasiyetler ve bilimsel verilerle temellendirilmiş bu paha biçilmez vizyonu sayesinde gerçekleştirdiği ameliyatlarda komplikasyon riskini ciddi oranda azaltmayı başarmıştır. Bu başarı sadece en iyi doktorları seçmekle kalmayıp bu doktorların yeteneklerini gösterebilecekleri en uygun hastane ve teknolojinin seçiminde de şirketin yıllarını verdiği tecrübeye dayanmasının sonucudur.
Basında Biz sayfasından bizim hakkımızda paylaşım yapan ve paylaşımlarında bize yer veren kuruluşlara ulaşabilirsiniz.

'Daha uzun olmak için bacaklarımı kırdım'

"Her iki kişi de 2015 yılında İbrahim Algan tarafından kurulan BoyAmeliyatı kliniğine gitti ve iki kez bacaklarını uzatarak toplamda neredeyse 12 cm uzadı."

Boyunuzu uzatmak için bacaklarınızı kırdırır mıydınız?

"Adını paylaşmamayı tercih eden 32 yaşındaki bir Amerikalı, 5 fit 8 inç'ten 6 fit'e çıkmak için dört bacak kemiğini de uzatmak istedi."

'Boy uzatma ameliyatı hayatımı değiştirdi...'

"Bacak uzatma ameliyatı İbrahim Alğan'ın boyundan fazlasını değiştirdi: İşini bırakması için ilham verdi ve artık daha fazla iltifat aldığını söylüyor."

BoyAmeliyatı doktor ve hastane seçimindeki göstermiş olduğu hassasiyeti ameliyat sonrası rehabilitasyon, transfer ve konaklama hizmetlerinde de göstermektedir. Şirket hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkma cesaretini gösterenler için bu yolculuklarını kolaylaştıracak her bir ayrıntıya önem vermekte. Bu önemi sahaya yansıtmak için de sıkı bir kalite kontrol politikası uygulamaktadır.

Mevcutta 22 kişilik kadrosuyla şirket, alanında ilk olmanın verdiği gururu ve en tecrübeli ekibe sahip olmanın verdiği güven ile hayallerine kavuşmak için zorlu bir yolculuğa karar veren Türkiye ve Dünya’nın birçok ülkesinden gelen hastalara %100 memnuniyeti hedefleyerek bu yolculuğun her aşamasında en iyisini sunma arzusuyla elinden geleni yapmaya devam etmektedir.

Şirketimizin resmi evraklarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

HIB Üyelik Sertifikası
A Grup Seyahat Acentası
Aşağıda websitemizin kuruluş tarihini görebilir, link üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Tanıtım videomuz;

Mevcutta 22 kişilik kadromuzla Türkiye başta olmak üzere Amerika, Almanya, Çin, Japonya, İngiltere, Kanada, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri ve daha birçok ülkeden hastaya hayallerindeki boya ulaşmaları amacıyla en tecrübeli ekip olmamızın da verdiği güvenle en iyisini sunmak için canla başla çalışıyoruz.

Boy uzatma ameliyatı alanında ilk olduğu gibi en iyisi olma yolunda da kararlılığını sürdüren ekibimiz;Boy Ameliyatı Ekibi

Hayalleri gerçeğe dönüşen bazı hastalarımız;

Boy uzatma ameliyatları tecrübe gerektiren ve doğru bilgilerle ilerlemenin hayati önem taşıdığı teknik medikal bir alan olduğu için ekibimiz doktorumuzla düzenli olarak toplantılar yapar ve yeni gelişmelere yönelik durumsal farkındalıklarını en üst düzeyde tutarlar. Sizden gelen soru, öneri ve taleplerin de değerlendirildiği bu toplantılarda her geçen gün gelişen yeni teknolojilerle hizmet standartlarımızı daha ileriye taşımanın yollarını tartışıyoruz.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana boy uzatma ameliyatı yapan çok sayıda doktor ile çalışmış ve bu alanda her zaman en iyisi olma hedefiyle en modern tekniklere hakim, tecrübeli, gelişime açık, hastalarıyla yakından ilgilenen, onlarla empati kuran doktor ve hastanelerle çalışmayı ilke edinmiştir. Çünkü biliyoruz ki başarılı doktor olmadan başarılı ameliyat olmaz. Problemli geçen bir ameliyat hem fizyolojik hem psikolojik açıdan rehabilitasyon sürecinin uzamasına ve komplikasyonların boyutuna göre de büyük ekonomik zorluklara neden olabilir. İlk olmanın şirkete kazandırdığı tecrübe bütün sürecin ne denli hassas parametrelere bağlı olduğunu ve her bir parametrenin en ince ayrıntısına kadar değerlendirilmesi gerektiğini bize her defasında göstermiştir. Bu açıdan hastaların olası sorunlarla karşılaşmaması için doğru doktor ve hastanelerle işbirliğine gitmek en önemli ilkemiz olmaya devam ediyor.

Doktorumuzla ilgili detaylar ve bilimsel çalışmalarını incelemek için; Dr. Yunus Öç Google Akademik Makaleler

Her ameliyat türüne göre bazı riskler barındırır ve dünyanın hiçbir yerinde bu riskleri sıfırlamak mümkün değildir. Aynı gerçek uzatma ameliyatları için de geçerlidir. Yıllardır edindiğimiz tecrübeleri hassasiyetlerimiz ve sürdürülebilir kalite politikamızla daha da ileriye taşımak için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz. Bu gayretlerimiz neticesinde şirket bünyesinde gerçekleştirilen ameliyatlardaki komplikasyon oranında ciddi düşüşler elde etmekteyiz.  Özellikle kozmetik uzatma ameliyatlarının daha da popüler ve yaygın hale geldiği son zamanlarda ameliyat sayısındaki artışa da bağlı olarak maalesef ameliyat sonrası çeşitli komplikasyonlarla karşılaşan hasta sayısında da bir artış yaşanmakta ve komplikasyonlu hasta sayısındaki artışa koşut olarak revizyon (Önceki ameliyatı teknik nedenlerle başarısızlıkla sonuçlanmış ve yeni ameliyata ihtiyaç duyan) talebiyle şirketimize başvuran hasta sayısında da artışlar gözlemlenmeye başlanmıştır. Yılların kazandırdığı tecrübe ve profesyonel ilkelerden taviz vermeden işini en iyi şekilde yapmaya odaklanmış ekibimizle ameliyatını başka kuruluşlarda olduktan sonra çeşitli komplikasyonlarla karşı karşıya kalan hastalarımızın durumlarını düzeltmek için daha hızlı ve etkili aksiyonlar alma imkanı elde etmekteyiz.

Revizyon ameliyatları hakkında daha fazla bilgi için; Boy Uzatma Revizyon Ameliyatları

Hizmetlerimiz arasında;

 • Bilimsel ve tecrübe edilmiş bilgilerle ameliyat öncesi danışmanlık
 • Havalimanında karşılama ve VIP transfer
 • İstanbul Turu(hastanın ana dilini konuşan rehber eşliğinde)
 • Kaliteli ve temiz otellerde veya ihtiyaca uygun seçeneklerde konaklama hizmeti
 • Cerrahi operasyon öncesi tıbbi muayeneler ve testler
 • Boy Uzatma Ameliyatının gerçekleşmesi(2-4 saat)
 • Ameliyat sonrası hastanede yatış
 • Yatış sırasında hastanın ana dilinde konuşan refakatçi, fizyoterapist ve hemşire desteği
 • İlaçların temin edilmesi
 • Yürüteç, koltuk değneği, tekerlekli sandalye gibi medikal malzemelerin temini
 • Ameliyattan sonra da devam eden 7/24 danışmanlık ve takip
 • Hastane sürecinin ardından tüm sürecin en sağlıklı ve kontrollü ilerlemesi için Türkiye’nin en tecrübeli sağlık ekibi desteği
 • Beslenme danışmanlığı ve psikoterapist hizmeti
 • Süreç içerisinde işinize yarayacak hediye ve malzemelerin bulunduğu hasta kiti ve değerli bilgilerin olduğu tüm süreci kapsayan Hasta Rehberi Kitapçığı
 • Konaklama/rehabilitasyon süreci içinde haftalık doktor ziyaretleri
 • Yüzlerce hasta tecrübe etmiş fizyoterapistlerin elinden egzersiz ve danışmanlık desteği
 • Tüm dünya ile bağlantıda kalmanızı sağlayacak ücretsiz internet hizmeti
 • Röntgen, pansuman, ilaç takibi, yemek siparişleri, aylık etkinlikler

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için; Hizmetlerimiz

Kurucumuzdan Mesaj;

Ben İbrahim Alğan. Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tamamladım. Bu alanda eğitim almama rağmen -kendi adıma konuşacak olursam- kısa boylu olmanın getirdiği kendini toplumdan soyutlama, öz güvensizlik gibi bazı psikolojik zorluklarla mücadele etmenin hayatı yaşamak için ihtiyacım olan enerjiyi çalmaya başladığını fark ettiğimde boy uzatma ameliyatı olmaya karar verdim. 161 cm boyundayken 2015’teki ilk ve 2020’deki ikinci ameliyatımla toplamda 12 cm uzatma elde edip 173 cm boya ulaştım.

Fark ettiğim kadarıyla son zamanlarda internette hiçbir bilimsel dayanağı olmayan, hiçbir tecrübeye dayanmayan ve kaynağı belirsiz çok fazla anlatı var. İşte tam da bu nedenle şu anda bu yazıyı okuyanlar da dahil olmak üzere internette araştırma yapanlar için doğru kararı vermek oldukça güçleşmektedir. Çünkü okuduklarınıza, gördüklerinize ve sezilerinize göre karar vermek zorundasınız.

Ben sanırım Türkiye’de ilk kozmetik boy ameliyatı olan kişilerden biriyim. Ameliyatımı olduğum zamanlarda bu ameliyatı olmuş bir bireyi bulmak ve kendisinin ameliyat tecrübelerinden, tavsiyelerinden faydalanmak bu ameliyatı olmuş kişilerin az sayıda olması nedeniyle şimdiki kadar kolay bir süreç değildi. Şimdilerde ise hemen her platformda ameliyat olan birine denk gelmek mümkün. Tabii burada da doğru bilgi ile reklamı ve doğru eleştiri ile karalamayı birbirinden ayırt etmek daha güç hale geldiği için doğru kararı vermek belki de eskisinden daha zor.

Kuşkusuz bu zorluğu besleyen birçok parametre var. Ancak doğru karar vermenizi zorlaştıracak ne kadar parametre olursa olsun kendiniz için en iyisini seçmenize yardım edecek ve bütün süreç boyunca derin bir empati duygusuyla sizi hiç yalnız bırakmayacak bir ekibim var.  Ben Türkiye’de boy uzatma ameliyatı olan ilk kişilerden biri olarak bu alanda kurulan ve resmi belge ve sertifikalarla akredite edilmiş ilk sağlık turizmi şirketini kurdum. Kendi ameliyat sürecim boyunca yaşadığım bütün tecrübeyi bu ameliyata karar veren kişilere sunulacak hizmetleri en yüksek standartlara taşımak için ekibimle beraber sizin için en iyisini hedefleyen bir sistem kurmakta değerlendirdik. Hayallerine kavuşmak için kurucusu olduğum bu şirketi seçen yüzlerce hastayla beraber yürümüş olmanın kazandırdığı değerli birikimle bu ameliyatı şahsen tecrübe etmiş olmamın bana kazandırdığı tecrübe bir araya geldiğinde çalışkan, doğru bilgilendiren ve en önemlisi empati kurabilen büyük bir takım kurmak zor olmadı. Türkiye’nin en tecrübeli takımı olarak bu ameliyata gerçekten ihtiyaç duyanlar için ben ve takımım ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyor olacağız. Bu sitede birçok bilgiye ulaşabilir ve kalifiye ekip arkadaşlarıma dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Boy uzatma ameliyatına karar verdiğinizde neleri tecrübe edeceğinizi bilen biri olarak nerede ameliyat olursanız olun bilgilenmeyi, bilinçlenmeyi ve hayata tutunmayı asla ihmal etmemenizi öneririm.

Ameliyatla alakalı hikayemi daha detaylı okumak, boy uzatma ameliyatı olmuş biri olarak süreç içinde çektiğim fotoğraf ve videoları görmek için hikayemin tamamı; Boy uzatma ameliyatı olanlar – Bir psikolojik Danışman

Şirketimizle ilgili görüş, öneri ve talepleriniz iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.

Güvende ve sağlıklı kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.