Hakkımızda

Boy Ameliyatı Logo

Boy Uzatma alanında Türkiye dâhil dünyada doyurucu çalışmalar ve paylaşımlar yapılmadığı için biz de böyle bir site sistemiyle boy uzatma düşünen kişileri ve başarılı doktorları bir araya getirecek bir çalışma başlattık. Bu site; daha önce ameliyat olmuş, süreci bizzat tecrübe etmiş ve uzun araştırmalar yapmış bir ekip tarafından kurulmuştur. Sitemizde ameliyat olmuş kişilerin gerçek tecrübelerini bulabilir, ameliyat yapan doktorların uyguladığı yöntemleri ve hastalar üzerindeki sonuçları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda boy uzatma ile alakalı çeşitli konularda bize fikrinizi sunabilir ve kendiniz için en doğru kararı böylelikle almış olursunuz.


Fark ettik ki ne kadar kendilerini toplum içinde takıntılıymış gibi göstermeseler de birçok kişi kısa olmasından dolayı hayattan, başarılarından, ilişkilerinden yeterli doyumu alamamakta ve belki çok başarılı olabilecekken birçok fırsatı değerlendirememektedir. Bu da zamanla strese ve gelecek hedeflerini gerçekleştirmede isteksizliğe neden olmaktadır.

İnternetin yaygınlaşması ile beraber “boy uzatma” yöntemleri de iyice araştırılmaya başlandı. Hal böyleyken bu alandaki talebin çok olması yapılan çalışmaların da arttırılmasını sağladı. Fakat henüz yeterince ve doyurucu çalışmalar olmadığı için biz de böyle bir site kurarak boyundan şikayetçi olanlar ve çözüm arayanlar için çözüm yollarını araştırıp doğru olduğuna inandığımız bilgileri paylaşmak istedik. 

Sizden gelen öneri ve talepler doğrultusunda sitemizi sürekli güncelleyip size optimum yarar sağlamaya gayret edeceğiz. Zira kısalığın ne olduğunu ve kişinin hayat zevkini nasıl tükettiğini çok iyi biliyoruz. Ve bu alanda yapılacak çalışmaların birçok kişiyi mutlu edebileceğinin ve yüz güldürecek sonuçlar alınacağının farkındayız.
Size yararlı olmak ve beraberce takıntısız günler geçirebilmek dileğiyle..

ÖNEMLİ HATIRLATMA:
Sitemizde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez. Sağlık sorunlarınızın çözümü için mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Bu sitede yer alan bilgilerin uygulanmasından doğabilecek sağlık sorunları ve zararlardan site sahibi ve yöneticileri sorumlu değildir.

Partnerlerimiz

My House Suites Hotel
Double Tree by Hilton