Hizmetlerimiz

Boy Uzatma Cerrahisi Hizmetleri

Boy Ameliyatı® ekibi, boy uzatma deneyiminiz boyunca mümkün olan en iyi yardımı, olanakları ve bakımı sağlamak için yorulmadan çalışmaya kendini adamıştır. İstanbul’a geldiğiniz andan hedeflediğiniz boya ulaştığınız ana kadar güzel bir deneyim yaşamanız için size rahat bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Havaalanına varışınızda sizi karşılamaktan, otelinize ve hastanenize yolculuğa kadar tüm ihtiyaçlarınıza her zaman dikkat ediyoruz. Amacımız İstanbul’da bizimle birlikte kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olmaktır.

Dahil Edilen Hizmetler:

 • Yurtdışından Hastalarımızın havalimanında karşılama ve ulaşım
 • 5 yıldızlı otelde konaklama
 • Cerrahi operasyon öncesi tıbbi muayeneler
 • Hastanede 5 gün yatış
 • Fizyoterapistin yardımı ve hastanın yatışı sırasındaki ilgili ilaçlar
 • Yürüteç, koltuk değnekleri ve yurtdışından gelen hastalara tekerlekli sandalye desteği
 • Ameliyathane ve iyileşme odası ile ilgili tüm hastane masrafları
 • Hastane, Cerrah, Anestezi Uzmanı, Cerrahi asistan ücretleri.
 • Ameliyat öncesi ve sonrası 7/24 ücretsiz konsültasyon.

Adım Adım Boy Uzatma Ameliyatı

1. Kişiye Özel Hasta Danışmanlığı

E-posta, WhatsApp, sesli aramalar, Facebook ve Instagram üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve ÜCRETSİZ danışmanlık hizmeti ve boy uzatma yöntemleri, ameliyat öncesi ve sonrası prosedürler ve hizmetler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Cerrahi teknikler, kullanılmış malzemeler, cihazlar hakkında daha teknik ve detaylı bilgi almak veya sadece birlikte çalıştığımız cerrahlarla online sohbet etmek istiyorsanız, hasta danışmanlarından talepte bulunarak ücretli bir video danışma oturumu rezervasyonu da yapabilirsiniz.

2. Hastane Süreci

Uzatma ameliyatı olacağınız hastane ameliyatınızın kalitesini belirler. Bu yüzden sizler için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biri ile çalışıyoruz.

İstanbul’un Beylikdüzü semtinde hizmet vermekte olan Beykent Üniversite Hastanesi, Beykent Üniversitesi ile yaptığı iş birliği sonucunda 2019 yılından itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Doktorumuz ameliyata uygunluğunuzu onayladıktan sonra artık ameliyat için hazırsınız. İleri teknolojik imkanları, hijyenik cerrahi ortamları ve gelişmiş sağlık hizmeti sunumu ile kendini kanıtlamış olan Beykent Üniversitesi Hastanesi’ne yaklaşık 5 gün boyunca kabul edileceksiniz. Hastanede kaldığınız süre boyunca hasta danışmanınız tüm ihtiyaçlarınızı gidermek için destek olacaktır.

3. Karar Verme ve Rezervasyon Süreci

İhtiyacınız olan tüm bilgileri aldıktan sonra ameliyat yöntemi, doktor, uzuv kısmını ameliyat etmeyi planladığınız kısmı (bacaklar için femur veya kaval kemiği, kollar için ön kol/humerus) yapabilir, ameliyatınız için bir tarih planlayabilir, tedavi süresince otelimizde kalıp kalmayacağınıza karar verebilir veya kısa bir hastane istirahatinde kaldıktan sonra eve dönebilirsiniz. Hasta danışmanlarımız tarafından sağlanan formu uygun şekilde doldurarak, kararlarınızı ve tercihlerinizi bize bildirecek ve böylece size uygun olan zamanlarda en kaliteli hizmetleri sunmamızı sağlayacaksınız. Seçim yapmakta güçlük çekiyorsanız, daha fazla bilgi ve rehberlik için her zaman hasta danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.

4. Ameliyat Öncesi Muayene ve Cerrahi

Personelimiz sizi karar verilen yerde bekleyecektir. Vardığınızda, iyi bir dinlenme için 4/5 yıldızlı otelinize götürüleceksiniz. Ertesi gün, güzel İstanbul şehrimizi görmek, yerel yemeklerin ve en iyi manzaraların tadını çıkarmak için rehberli bir şehir turuna çıkacaksınız. Daha sonra doktorla bir toplantı ve bu ameliyata uygun olduğundan emin olmak için önemli testler için hastaneye götürüleceksiniz. Test sonuçları genellikle aynı gün veya ertesi gün gelir.
Atılacak her adımdan önce, sizin imzalayacağınız bir onay formu tarafınıza sunulacaktır. Ameliyat yapılmasına onay verdiğinizde belirlenen tarihte ameliyat için hastaneye götürüleceksiniz.

5. Ameliyattan Kısa Bir Süre Sonra

Ameliyattan sonraki gün ilk adımlarınızı atmanız için size bir yürüteç sağlayacağız (Bu yöntemde ilk 2-2,5 ay yürüyemediğiniz için Precice 2.2 yöntemi bir istisnadır. Hareket edebilmeniz için bir tekerlekli sandalye hediye edilecektir). Ek ihtiyaçlarınız için bir yardımcı hazır olacaktır. 4-5 gün sonra, hastaneden taburcu olmak üzereyken doktorunuz günlük egzersizlerin nasıl yapılacağını, bandajları nasıl değiştireceğinizi anlatacak yürüyüşünüzü iyileştirmek ve ağrıyı azaltmak için ne yapmanız gerektiği konusunda gerekli talimatları verecektir. Bunları kendi başına yapabileceğinizden emin olmak için iki kez kontrol edeceğiz.

Konaklama ve Ameliyat Sonrası Bakım

Yurt dışından gelen ya da talepte bulunan hastalarımız için hasta konaklaması, ameliyat sonrası bakım, pansuman ve fizyoterapi hizmetlerini Days Hotel by Wyndham Istanbul Esenyurt’da veriyoruz. Talep edildiği taktirde transfer(VIP, Ambulans veya taksi) hizmetlerini de sağlıyoruz.

 • Konaklama + 3 öğün/gün
 • Kişiye özel fizik tedavi programı
 • Röntgen
 • İlaçlar
 • Ücretsiz pansuman ve muayene
 • Ücretsiz SPA ve Fitness
 • Ücretsiz WI-FI internet
 • Haftada iki kez ücretsiz çamaşırhane hizmeti.
 • Odalarda ücretsiz su, çay ve kahve.

Fizyoterapi Hizmetlerimiz

Ameliyat öncesi fizyoterapi çalışmalarını öneriyoruz ve bu konuda size yardımcı oluyoruz. Ameliyat sonrasında da eski sağlığınıza kavuşmanız için gerekli olan fizyoterapi hizmetini zorunlu tutuyoruz ve bu hizmeti gelişmiş ekipmanlar ile sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 • Ayse
  16 Haziran 2023, 14:19

  Merhabalar,

  lütfen bana fiyatlarinizi belirtiniz. Her iki yöntem için fiyatinizi bilmek istiyoruz.

  Ayrica bacaktaki aletler nekadar süre vucutta kalmalidir ve türkiyede toplam nekadar bulunmaliyiz ?

  Tskler saygilar

  • Boy Ameliyatı
   16 Haziran 2023, 14:24

   Merhabalar, size detayları içeren mail gönderildi

Online
Görüşme

?
Boy Ameliyatı
Bu sohbet bir bot ile gerçekleştirilmektedir!
X