Hizmetlerimiz

Boy Uzatma Cerrahisi Hizmetleri

Boy Ameliyatı® ekibi, boy uzatma deneyiminiz boyunca mümkün olan en iyi yardımı, olanakları ve bakımı sağlamak için yorulmadan çalışmaya kendini adamıştır. İstanbul’a geldiğiniz andan hedeflediğiniz boya ulaştığınız ana kadar güzel bir deneyim yaşamanız için size rahat bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Havaalanına varışınızda sizi karşılamaktan, otelinize ve hastanenize yolculuğa kadar tüm ihtiyaçlarınıza her zaman dikkat ediyoruz. Amacımız İstanbul’da bizimle birlikte kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olmaktır.

Dahil Edilen Hizmetler:

 • Yurtdışından Hastalarımızın havalimanında karşılama ve ulaşım
 • 5 yıldızlı otelde konaklama
 • Cerrahi operasyon öncesi tıbbi muayeneler
 • Hastanede 5 gün yatış
 • Fizyoterapistin yardımı ve hastanın yatışı sırasındaki ilgili ilaçlar
 • Yürüteç, koltuk değnekleri ve yurtdışından gelen hastalara tekerlekli sandalye desteği
 • Ameliyathane ve iyileşme odası ile ilgili tüm hastane masrafları
 • Hastane, Cerrah, Anestezi Uzmanı, Cerrahi asistan ücretleri.
 • Ameliyat öncesi ve sonrası 7/24 ücretsiz konsültasyon.

Adım Adım Boy Uzatma Ameliyatı

1. Kişiye Özel Hasta Danışmanlığı

E-posta, WhatsApp, sesli aramalar, Facebook ve Instagram üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve ÜCRETSİZ danışmanlık hizmeti ve boy uzatma yöntemleri, ameliyat öncesi ve sonrası prosedürler ve hizmetler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Cerrahi teknikler, kullanılmış malzemeler, cihazlar hakkında daha teknik ve detaylı bilgi almak veya sadece birlikte çalıştığımız cerrahlarla online sohbet etmek istiyorsanız, hasta danışmanlarından talepte bulunarak ücretli bir video danışma oturumu rezervasyonu da yapabilirsiniz.

2. Hastane Süreci

Uzatma ameliyatı olacağınız hastane ameliyatınızın kalitesini belirler. Bu yüzden sizler için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biri olan BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi ile çalışıyoruz.

Doktorumuz ameliyata uygunluğunuzu onayladıktan sonra artık ameliyat için hazırsınız. İleri teknolojik imkanları, hijyenik cerrahi ortamları ve gelişmiş sağlık hizmeti sunumu ile kendini kanıtlamış olan BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi’nde yaklaşık 5 gün boyunca kabul edileceksiniz. Hastanede kaldığınız süre boyunca hasta danışmanınız tüm ihtiyaçlarınızı gidermek için destek olacaktır.

3. Karar Verme ve Rezervasyon Süreci

İhtiyacınız olan tüm bilgileri aldıktan sonra ameliyat yöntemi, doktor, uzuv kısmını ameliyat etmeyi planladığınız kısmı (bacaklar için femur veya kaval kemiği, kollar için ön kol/humerus) yapabilir, ameliyatınız için bir tarih planlayabilir, tedavi süresince otelimizde kalıp kalmayacağınıza karar verebilir veya kısa bir hastane istirahatinde kaldıktan sonra eve dönebilirsiniz. Hasta danışmanlarımız tarafından sağlanan formu uygun şekilde doldurarak, kararlarınızı ve tercihlerinizi bize bildirecek ve böylece size uygun olan zamanlarda en kaliteli hizmetleri sunmamızı sağlayacaksınız. Seçim yapmakta güçlük çekiyorsanız, daha fazla bilgi ve rehberlik için her zaman hasta danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.

4. Ameliyat Öncesi Muayene ve Cerrahi

Personelimiz sizi karar verilen yerde bekleyecektir. Vardığınızda, iyi bir dinlenme için 4/5 yıldızlı otelinize götürüleceksiniz. Ertesi gün, güzel İstanbul şehrimizi görmek, yerel yemeklerin ve en iyi manzaraların tadını çıkarmak için rehberli bir şehir turuna çıkacaksınız. Daha sonra doktorla bir toplantı ve bu ameliyata uygun olduğundan emin olmak için önemli testler için hastaneye götürüleceksiniz. Test sonuçları genellikle aynı gün veya ertesi gün gelir.
Atılacak her adımdan önce, sizin imzalayacağınız bir onay formu tarafınıza sunulacaktır. Ameliyat yapılmasına onay verdiğinizde belirlenen tarihte ameliyat için hastaneye götürüleceksiniz.

5. Ameliyattan Kısa Bir Süre Sonra

Ameliyattan sonraki gün ilk adımlarınızı atmanız için size bir yürüteç sağlayacağız (Bu yöntemde ilk 2-2,5 ay yürüyemediğiniz için Precice 2.2 yöntemi bir istisnadır. Hareket edebilmeniz için bir tekerlekli sandalye hediye edilecektir). Ek ihtiyaçlarınız için bir yardımcı hazır olacaktır. 4-5 gün sonra, hastaneden taburcu olmak üzereyken doktorunuz günlük egzersizlerin nasıl yapılacağını, bandajları nasıl değiştireceğinizi anlatacak yürüyüşünüzü iyileştirmek ve ağrıyı azaltmak için ne yapmanız gerektiği konusunda gerekli talimatları verecektir. Bunları kendi başına yapabileceğinizden emin olmak için iki kez kontrol edeceğiz.

Konaklama ve Ameliyat Sonrası Bakım

Yurt dışından gelen ya da talepte bulunan hastalarımız için hasta konaklaması, ameliyat sonrası bakım, pansuman ve fizyoterapi hizmetlerini Days Hotel by Wyndham Istanbul Esenyurt’da veriyoruz. Talep edildiği taktirde transfer(VIP, Ambulans veya taksi) hizmetlerini de sağlıyoruz.

 • Konaklama + 3 öğün/gün
 • Kişiye özel fizik tedavi programı
 • Röntgen
 • İlaçlar
 • Ücretsiz pansuman ve muayene
 • Ücretsiz SPA ve Fitness
 • Ücretsiz WI-FI internet
 • Haftada iki kez ücretsiz çamaşırhane hizmeti.
 • Odalarda ücretsiz su, çay ve kahve.

Fizyoterapi Hizmetlerimiz

Ameliyat öncesi fizyoterapi çalışmalarını öneriyoruz ve bu konuda size yardımcı oluyoruz. Ameliyat sonrasında da eski sağlığınıza kavuşmanız için gerekli olan fizyoterapi hizmetini zorunlu tutuyoruz ve bu hizmeti gelişmiş ekipmanlar ile sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 Yorum

 • Resul Pashayev
  3 Mayıs 2024, 06:56

  Merhabalar. Sizde Quadrilateral Lengthening ameliyyatı varmıdır? 4 bacağın aynı anda yapılması, bunun zararı varmıdır? Negativ tarafları nedir?
  Teşekkür ederim

  • Boy Ameliyatı
   3 Mayıs 2024, 16:09

   Merhabalar;
   Hasta sağlığı açısından çok fazla risk taşıdığı için Quadrilateral operasyonu gerçekleştirmemekteyiz. İki kez boy uzatma ameliyatı olmak isteyen hastalarımızın ilk ameliyatının ardından iyileşme sürecini takip ediyor ve sonrasında uygun zamanda ikinci ameliyat için planlamasını yapabiliyoruz.

 • Özlem
  9 Mart 2024, 10:56

  Merhabalar 10 cm kadar uzamak hayalim ameliyat sonrası iyileşme süreci ve fiyat bilgisi almak istiyorum

  • Boy Ameliyatı
   11 Mart 2024, 11:29

   Merhaba.
   Tek ameliyat ile minimum 6 cm, ortalama 7 cm, maksimum 8 cm uzatma sağlanabilir. Uzatma miktarı yöntemlere göre değişmez, sabittir. Uzama miktarı kemik mineral yoğunluğuna bağlı olarak kemiklerin tekrar kaynamasına, kas ve sinirlerin esnekliğine bağlıdır. Yani tamamen fiziksel özelliklerimize bağlı bir durumdur. Eğer esnek bir yapınız varsa 9 cm düşünebilir. Uzama miktarı arttıkça gerilmelerde artıyor bu yüzden süreci sağlıklı tamamlamanız için güvenli sınırlarda kalmanızı istiyoruz.
   İki ameliyat ile 12-16 cm uzama gerçekleşmektedir. İlk ameliyattan 2-3 ay sonra fiksatörler çıkarılmaktadır. Cihaz çıkarıldıktan 2-3 ay sonra ise normal hayata ve desteksiz yürüyüşlere başlanıyor. Eğer ağır bir işte çalışmıyorsanız işe dönebilirsiniz. Kemiklerin kaynaması 9-12 ayda tamamlanmaktadır. Kaynama tamamlandıktan sonra eski sağlığınıza kavuşmuş oluyorsunuz. Doktor onayı ile dilediğiniz sporu yapabilirsiniz. Fiyat bilgisi tarafınıza mail olarak iletilmiştir.
   İyi günler.

 • Seymanur
  17 Aralık 2023, 19:40

  Ameliyat fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? Bir de ameliyat sonrası tamamrn iyileşene kadar otelde mi konaklatıyorsunuz? Süresi ne kadar?

  • Boy Ameliyatı
   18 Aralık 2023, 13:32

   Merhaba, tek ameliyat ile minimum 6 cm, ortalama 7 cm, maksimum 8 cm uzatma sağlanabilir. Eğer esnek bir yapınız varsa 9 cm düşünebilir.
   İki ameliyat ile 12-16 cm uzama gerçekleşmektedir.

   5 günden sonra hastaneden taburcu olabilirsiniz. Eğer ki süreci doktor kontrolünde geçirmek isterseniz sizi fizyoterapistlerinizin bulunduğu otelimize yönlendirebiliriz. Otelimizde doktorumuz sizi 15 günde 1 ziyaret edecek, sağlık personellerimiz tarafından sürekli kontrolleriniz yapılacaktır.

   Detaylar tarafınıza mail olarak gönderilmiştir.

   • Emir
    1 Mayıs 2024, 21:45

    Güncel olarak fiyat bilgilerini almak istiyorum.Ayrıca femurdan minimum ve maksimum boy uzama miktarı ne kadar? Teşekkürler.

    • Boy Ameliyatı
     2 Mayıs 2024, 11:04

     Merhabalar;
     Tarafınıza detaylı bir bilgilendirme maili gönderilmiştir.

 • Abdullah Dedeoğlu
  13 Kasım 2023, 17:28

  Fiyat bilgisi alabilir miyim

  • Boy Ameliyatı
   13 Kasım 2023, 17:29

   Detaylar tarafınıza mail olarak gönderilmiştir.

 • Ayse
  16 Haziran 2023, 14:19

  Merhabalar,

  lütfen bana fiyatlarinizi belirtiniz. Her iki yöntem için fiyatinizi bilmek istiyoruz.

  Ayrica bacaktaki aletler nekadar süre vucutta kalmalidir ve türkiyede toplam nekadar bulunmaliyiz ?

  Tskler saygilar

  • Boy Ameliyatı
   16 Haziran 2023, 14:24

   Merhabalar, size detayları içeren mail gönderildi

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.