Kişisel Verilerin Korunması

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesinde sayılan haklarınıza ve bu hakların kullanım şekline tarafınıza yapılan Aydınlatma Metninden ulaşabilir, haklarınız kapsamındaki taleplerinizi, Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda açıklanan yöntemlerden biriyle firmamıza iletebilirsiniz.

 

İadeli Taahhütlü Posta veya Noter Aracılığıyla Tebligat yoluyla ya da Şahsen yapılacak başvurularda;

Başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra zarfının/tebligatın üzerine “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Başvuru” yazarak Cihangir Mah. E-5 Yanyol (Londra Asfaltı) Cad. No: 291/1 Avcılar – İSTANBUL adresine başvurabilirsiniz.

Elektronik Posta yoluyla başvurularda;

Başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da şirkete daha önce bildirilen ve şirketin sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanarak [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. E-postanın konu kısmına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Başvuru” yazılmalıdır.

 

Yapılacak başvurularda, başvuru sahibinin kimliğini belgelemesi zorunludur.

 

Tarafımıza iletilmiş olan başvurularınız, talebinizin bizlere ulaştığı tarihten itibaren en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde tercihinize göre yazılı olarak veya elektronik ortam üzerinden yanıtlandırılacaktır.

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.