Ek Hizmetlerimiz

Daha önce bahsettiğimiz tüm hizmetlerimize ek olarak hastalarımızın en iyi şekilde uzama süreçlerini geçirmesi adına 2 ek hizmet daha sunmaktayız.

Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Hastalar, boy uzatma ameliyatına girmeden önce kendilerini finansal ve psikolojik olarak hazırlamalıdır. Finansal konular kolayca çözülebilirken, kendimizi zihinsel olarak hazırlamamız daha zor olabilir. Boy Ameliyatı ekibi olarak, ameliyat öncesi uzman psikoterapistimiz tarafından psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Amacımız hastaların ameliyat sonrasında ne beklediğini ve gerçekçi beklentilere sahip olup olmadıklarını belirlemektir. Bu hizmetimizin hem ameliyat öncesi hem de sonrasında mevcut olduğunu garanti ederiz. Hastalar elbette ki böyle büyük bir ameliyatın sonucu olarak psikolojik sıkıntı yaşayabilirler. İşte bu yüzden, sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak için bu hizmeti sunuyoruz.

Diyetisyen Hizmeti

Uzama sürecinde beslenme en önemli unsurlardan biridir. Süreç sırasındaki psikolojik durumunuz sağlıksız bir beslenmeye yol açabilir, bu da sağlığınızda olumsuz bir etki yaratabilir. Sonuç olarak, Boy Ameliyatı ekibi olarak hastalarımızın beslenme şekillerinin ayda iki kez diyetisyenimiz tarafından izlenebilmesi için diyetisyen hizmeti sunuyoruz.

diyetisyen hizmeti

Hastaların genellikle ameliyat sonrası 4-5 ay içerisinde normal hayatlarına dönmeleri ve yardımsız yürüyebilmeleri beklenir. Ancak, iyileşme sürecine bağlı olarak bu süre uzayabilir. Hastalarımızdan birinin ilham verici boy uzatma başarı hikayesini paylaşmak isteriz. Hastamız iki ameliyat geçirdi ve ardından normal hayatına döndü. Boy uzatma deneyimini paylaştığı YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Fraksiyonel Lazer Tedavi

Eğer boy uzatma süreciniz sağlıkla tamamlandıktan sonra dış cihaz nedeniyle oluşan yara izlerinizin görünümünü beğenmiyorsanız, yara izlerinizden %99 oranında kurtulmanız için size özel bir teklif sunuyoruz. Fraksiyonel Lazer Tedavisi, diğer bir deyişle Yara İzi Tedavisi, uygun bir ek ücret karşılığında size sunduğumuz hizmetlerimizden biridir. Fraksiyonel Lazer Tedavisi ve maliyeti hakkındaki yazımızı okuyarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.