İbrahim Alğan

İbrahim Alğan - Kurucu

Ben İbrahim Alğan. Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tamamladım. Bu alanda eğitim almama rağmen -kendi adıma konuşacak olursam- kısa boylu olmanın getirdiği kendini toplumdan soyutlama, öz güvensizlik gibi bazı psikolojik zorluklarla mücadele etmenin hayatı yaşamak için ihtiyacım olan enerjiyi çalmaya başladığını fark ettiğimde boy uzatma ameliyatı olmaya karar verdim. 161 cm boyundayken 2015’teki ilk ve 2020’deki ikinci ameliyatımla toplamda 12 cm uzatma elde edip 173 cm boya ulaştım.

Fark ettiğim kadarıyla son zamanlarda internette hiçbir bilimsel dayanağı olmayan, hiçbir tecrübeye dayanmayan ve kaynağı belirsiz çok fazla anlatı var. İşte tam da bu nedenle şu anda bu yazıyı okuyanlar da dahil olmak üzere internette araştırma yapanlar için doğru kararı vermek oldukça güçleşmektedir. Çünkü okuduklarınıza, gördüklerinize ve sezilerinize göre karar vermek zorundasınız.

Ben sanırım Türkiye’de ilk kozmetik boy ameliyatı olan kişilerden biriyim. Ameliyatımı olduğum zamanlarda bu ameliyatı olmuş bir bireyi bulmak ve kendisinin ameliyat tecrübelerinden, tavsiyelerinden faydalanmak bu ameliyatı olmuş kişilerin az sayıda olması nedeniyle şimdiki kadar kolay bir süreç değildi. Şimdilerde ise hemen her platformda ameliyat olan birine denk gelmek mümkün. Tabii burada da doğru bilgi ile reklamı ve doğru eleştiri ile karalamayı birbirinden ayırt etmek daha güç hale geldiği için doğru kararı vermek belki de eskisinden daha zor.

İbrahim Algan - Öncesi Sonrası - Boy Ameliyatı

Kuşkusuz bu zorluğu besleyen birçok parametre var. Ancak doğru karar vermenizi zorlaştıracak ne kadar parametre olursa olsun kendiniz için en iyisini seçmenize yardım edecek ve bütün süreç boyunca derin bir empati duygusuyla sizi hiç yalnız bırakmayacak bir ekibim var.  Ben Türkiye’de boy uzatma ameliyatı olan ilk kişilerden biri olarak bu alanda kurulan ve resmi belge ve sertifikalarla akredite edilmiş ilk sağlık turizmi şirketini kurdum. Kendi ameliyat sürecim boyunca yaşadığım bütün tecrübeyi bu ameliyata karar veren kişilere sunulacak hizmetleri en yüksek standartlara taşımak için ekibimle beraber sizin için en iyisini hedefleyen bir sistem kurmakta değerlendirdik. Hayallerine kavuşmak için kurucusu olduğum bu şirketi seçen yüzlerce hastayla beraber yürümüş olmanın kazandırdığı değerli birikimle bu ameliyatı şahsen tecrübe etmiş olmamın bana kazandırdığı tecrübe bir araya geldiğinde çalışkan, doğru bilgilendiren ve en önemlisi empati kurabilen büyük bir takım kurmak zor olmadı. Türkiye’nin en tecrübeli takımı olarak bu ameliyata gerçekten ihtiyaç duyanlar için ben ve takımım ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyor olacağız. Bu sitede birçok bilgiye ulaşabilir ve kalifiye ekip arkadaşlarıma dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Boy uzatma ameliyatına karar verdiğinizde neleri tecrübe edeceğinizi bilen biri olarak nerede ameliyat olursanız olun bilgilenmeyi, bilinçlenmeyi ve hayata tutunmayı asla ihmal etmemenizi öneririm.

Ameliyatla alakalı hikayemi daha detaylı okumak, boy uzatma ameliyatı olmuş biri olarak süreç içinde çektiğim fotoğraf ve videoları görmek için hikayemin tamamı; İkinci Kez Boy Uzatma Ameliyatı Oldum

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.