Ameliyat Öncesi Süreç

Medikal Testler, Röntgen ve Kan Testleri

Sonrasında, özel şoförünüz sizi ameliyat için uygun olup olmadığınızı anlamak üzere yapılacak medikal testler için hastaneye götürecek. Bir röntgen çekimi ve bazı kan testleri yaptıracaksınız. Test sonuçları genellikle aynı gün içinde ya da ertesi gün çıkar. Son olarak, yüz yüze doktorla muayene için doktorun kliniğine götürüleceksiniz.

Ameliyat öncesi her aşama tamamlandığında, imzalamanız için bir onay formu sunulacaktır. Formu imzaladıktan sonra ameliyatı olmak üzere hastaneye götürüleceksiniz.

İstanbul Turu

İstanbul’da tedavi göreceğiniz için oldukça şanslısınız! Bizimle çalışmayı tercih eden hastalarımıza özel ücretsiz İstanbul şehir turu sağlamaktayız.  Ücretsiz İstanbul turumuza dahil olanlar aşağıda belirtilmiştir:

  • Kapalıçarşı, Ayasofya, Galata Kulesi ve İstanbul’un diğer görkemli yerlerini ziyaret etmek.
  • Gözalıcı boğaz manzarası eşliğinde tekne turuna çıkmak
  • Lezzetli Türk yöresel yemeklerini, atıştırmalıklarını ve tatlılarını tatmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.