Kişiye Özel Hasta Danışmanlığı

Ücretsiz Online Danışmanlık Hizmeti

ücretsiz online danışmanlık 1

Ameliyatı olmaya karar vermeden veya yurtdışındaysanız Türkiye’ye varmadan uzun süre önce, ücretsiz danışmanlık hizmeti alma şansına sahipsiniz. Boy uzatma ameliyatı metodlarına, ameliyat öncesi ve sonrası işlemlere ve sunduğumuz hizmetlere dair detaylı bilgi almak için bizimle Whatsapp, Instagram, E-Posta, Facebook ve Telegram üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Hasta adaylarımız için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz çünkü ameliyat olmaya karar vermeden önce boy uzatma ile ilgili her şeyi öğrenme hakkına sahip olduğunuza inanıyoruz.

Hasta temsilci uzmanımız Tuğçe Kalem, boy uzatma ameliyatına dair öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri size sağlayacaktır. Ameliyat tekniklerine, kullanılan araçlara ve cihazlara dair daha detaylı ve teknik bilgi almak veya sadece doktorumuzla online görüşmek için hasta temsilci uzmanımızdan ekstra ücret karşılığında cerrahımız Doç. Dr. Yunus Öç ile görüntülü görüşme talep edebilirsiniz.

Boy Ameliyatı ekibi, kendini sizinle birlikte geçirdiğimiz boy uzatma yolculuğunuz boyunca size mümkün olan en iyi yardımı, olanakları ve bakımı sağlamaya adamıştır. Her zaman sizin rahat hissedeceğiniz bir ortam oluşturmayı hedefleriz, böylece arzu ettiğiniz boya ulaştığınız ana kadar harika bir deneyim yaşarsınız. Her zaman ihtiyaçlarınıza dikkat eder ve evinizde hissetmeniz için sıcak bir atmosfer yaratırız.

Tuğçe Kalem

Türkçe Hasta Temsilci Uzmanı

Karar Verme ve Rezervasyon Süreci

ücretsiz hasta danışmanlığı 2

Gerekli tüm bilgileri edindikten sonra, ameliyat yönteminize, vücudunuzun hangi bölümünden ameliyat olmayı seçeceğinize (bacaklar için femur veya tibia, kollar için humerus), ameliyatınızın tarihine ve konaklama şeklinize karar verebilirsiniz. Hasta danışmanımız tarafından sağlanan formu doğru bir şekilde doldurarak, kararlarınızı ve tercihlerinizi bize bildireceksiniz. Böylece en kısa zamanda, en yüksek kalitede hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz. Ameliyatınızın yöntemi ile ilgili son kararınızı, ameliyat gününüze kadar değiştirme imkanına sahipsiniz.

Rezervasyon süreci sırasında, hasta toplam ödemenin %10’unu depozito olarak öder ve 1 yıl süreyle bağlayıcı olan depozito sözleşmesini imzalar. Depozito sözleşmesi, ödemenin 1 yıl boyunca aynı fiyatta kalmasını sağlar. Ameliyat tarihini geciktirmemek için, ödemenin %90’ı ve konaklama ücreti, hastanın gelişinden 2-3 hafta önce ödenmelidir. Bunun nedeni, banka transferi sırasında bir gecikme olabilme ihtimalidir. Ödeme nakit olarak yapılırsa, bu miktar ameliyattan 1 gün önce şirketin muhasebecisine ödenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online
Görüşme

?
Boy Ameliyatı
Bu sohbet bir bot ile gerçekleştirilmektedir!
X