Hastane ve Ameliyat Süreci

Hastane Süreci

Boy uzatma ameliyatınızın gerçekleştirileceği hastane ameliyatınızın kalitesini belirler. Bu yüzden sizin rahatınız için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biri olan BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi ile çalışıyoruz.

Doktorumuz ameliyata uygun olduğunuzu onayladıktan sonra, artık ameliyat için hazır olacaksınız.

Kendini ileri teknolojisi, hijyenik cerrahi ortamları ve gelişmiş sağlık hizmeti ile kanıtlamış olan BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi‘nde yaklaşık 5 gün süreyle kabul edileceksiniz. Belirtmek gerekir ki, hastanemiz Joint Commission International (JCI) Standartları ve Sağlık Kalite Kontrol Bakanlığı ile uyumludur.

Ameliyattan Kısa Süre Sonra

Dilinizi konuşan bir refakatçi, ek gereksinimleriniz konusunda size yardımcı olmak üzere yanınızda olacak. Doktorumuz, ameliyatınızdan 4-5 gün sonra hastaneden taburcu olacağınız zaman günlük uzatmayı nasıl yapacağınız, pim yerlerini nasıl temizleyeceğiniz, bandajları nasıl değiştireceğiniz, yürüyüşünüzü nasıl iyileştireceğiniz ve ağrınızı nasıl azaltacağınız konusunda gerekli talimatları verecektir. Bu görevleri kendi başınıza tamamlayabileceğinizden emin olmak için iki kez kontrol edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.