Hastane ve Ameliyat Süreci

Boy uzatma ameliyatınızın gerçekleştirileceği hastane, ameliyatınızın kalitesini belirler. Bu yüzden sizin rahatınız için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden biriyle çalışıyoruz.

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren Beykent Üniversitesi Hastanesi, Beykent Üniversitesi ile işbirliği sonucunda 2019 yılından bu yana modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Doktorunuz uygun olduğunuzu onayladıktan sonra, artık ameliyat için hazırsınız. Kendini ileri teknolojisi, hijyenik cerrahi ortamları ve gelişmiş sağlık hizmeti ile kanıtlamış olan Beykent Üniversitesi Hastanesi’ne yaklaşık 5 gün süreyle kabul edileceksiniz. Belirtmek gerekir ki, Türkiye’deki çoğu özel hastanenin Kalite Kontrol Merkezleri, Joint Commission International (JCI) Standartları ve Sağlık Kalite Kontrol Bakanlığı ile uyumlu bir şekilde oluşturulmuştur.

Beykent Üniversitesi Hastanesi

Güçlü altyapısı, deneyimli personeli ve çağdaş teknolojik donanımı ile Beylikdüzü’nde 20.000 m2’lik bir alanda kurulan İstanbul Beykent Üniversitesi Hastanesi’nin artan değeri, sağlık sektörüne önemli bir adım atarak bölgenin yükselen değeri haline gelmiştir.

Beykent Üniversitesi Hastanesi, son teknoloji tıbbi olanakları, etkin altyapısı, uzman personeli, uygun şehir konumu ve çeşitli tıbbi alanları ile sağlık hizmetlerini yeni bir seviyeye çıkarır.

Beykent Üniversitesi Hastanesi’ndeki heliport, her türlü hava ambulansının veya helikopterin iniş ve kalkışını mümkün kılarak kişiye özel sağlık hizmetini garanti eder.

Tıbbi teknolojinin son ürünü, en gelişmiş cihazları, güçlü altyapısı, uzman kadrosu, şehirde ulaşım kolaylığı sağlayan konumu ve bir çatı altında geniş bir dal yelpazesi ile sağlık hizmetine yeni bir boyut katan hastanenin özellikleri şu şekildedir;

  • 132 yatak kapasitesi
  • 8 ameliyathane
  • 6 Kalp Ameliyatı Yoğun Bakım Ünitesi
  • 4 Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
  • 24 Yenidoğan Yoğun Bakım Yatağı
  • 22 Dahili-Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi
  • 1 Heliport Alanı (her türlü hava ambulansı ve helikoptere iniş ve kalkış imkanları ve kişiye özel sağlık hizmeti yaklaşımı ile hizmet vermektedir.)

Hastanemizi daha yakından incelemek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz;

Ameliyattan Kısa Süre Sonra

Dilinizi konuşan bir refakatçi, ek gereksinimleriniz konusunda size yardımcı olmak üzere yanınızda olacak. Doktorumuz ameliyatınızdan 4-5 gün sonra hastaneden taburcu olacağınız zaman, günlük uzatmayı nasıl yapacağınız, pim yerlerini nasıl temizleyeceğiniz, bandajları nasıl değiştireceğiniz, yürüyüşünüzü nasıl iyileştireceğiniz ve ağrınızı nasıl azaltacağınız konusunda gerekli talimatları verecektir. Bu görevleri kendi başınıza tamamlayabileceğinizden emin olmak için iki kez kontrol edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online
Görüşme

?
Boy Ameliyatı
Bu sohbet bir bot ile gerçekleştirilmektedir!
X