Boy Karşılaştırma Aracı

Yeni figür oluştur

2558' 4.4"
2407' 10.5"
2257' 4.6"
2106' 10.7"
1956' 4.8"
1805' 10.9"
1655' 5.0"
1504' 11.1"
1354' 5.1"
1203' 11.2"
1053' 5.3"
902' 11.4"
752' 5.5"
601' 11.6"
451' 5.7"
300' 11.8"
150' 5.9"
00' 0.0"

Boy Karşılaştırma Aracı

Eğlenceli ve interaktif bir deneyim mi arıyorsunuz? Belki de kendinizin, arkadaşlarınızın veya ailenizin boyunu karşılaştırmak mı istiyorsunuz? Ya da belki bir iç tasarım projesi üzerinde çalışıyor ve mobilyalarınızın boyutunu kontrol etmek mi istiyorsunuz? İşte tam burada Boy Karşılaştırma Aracı devreye giriyor.

Boy Karşılaştırma Aracı Nasıl Kullanılır?

Hem erkek hem de kadın arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize kıyasla boyunuzu nasıl ölçtüğünüzü hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu Boy Karşılaştırma Tablosunu etkili bir şekilde kullanalım ve eğlenelim.

Yükseklik Karşılaştırma uygulamasının temiz, iyi yapılandırılmış ve kullanımı kolay olduğunu hemen göreceksiniz.

Aracın sol tarafındaki bar sayesinde dilerseniz özgün boyutlarda figürler oluşturabilir, dilerseniz barın alt tarafında size sunulan seçenekleri seçerek en uzun insan, en kısa insan, ortalama erkek ve kadın gibi sabit figürleri kullanabilirsiniz.

Özgün bir figür oluşturmak için öncelikle cinsiyeti seçin, ardından figürünüze bir isim verin ve cm cinsinden boyutunu girin.

Oluşturduğunuz figür üzerinde bir değişiklik yapmak isterseniz figürün altındaki kalem butonuna tıklayarak istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Boy Karşılaştırma Aracının Özellikleri

Boy karşılaştırma aracı, kullanıcı dostu bir arayüzle temiz ve iyi yapılandırılmış bir deneyim sunar. İnsan ekle paneli sizin için hizmetinizdedir. İster kendi boyunuzu, ister bir aile üyesinin, arkadaşın veya hatta bir tanıdığın boyunu girin ya da tanımlı seçeneklerden birini seçin.

Nasıl daha uzun olurum?

Yetişkinlikten önce boy uzaması için iyi beslenmek, yeterince uyumak (büyüme hormonunun aktif olduğu doğru zamanlarda), düzenli egzersiz yapmak, iyi bir duruş sergilemek ve yoga yapmak önemlidir.

Eğer bir yetişkinseniz ve boyunuzdan memnun değilseniz, tek çözüm boy uzatma ameliyatı olmaktır. Boy uzatma ameliyatı olmak için;

☎️ Hasta temsilcisiyle İletişime geç
📓Detaylı bilgi al
Ameliyat yöntemine karar ver
📅 Ameliyat gününü kesinleştir
👋 Ameliyat sürecin boyunca destek alabileceğin refakatçin ile tanış!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Online Görüşme

Online
Görüşme

Canlı Destek Botu
Online Görüşme

Canlı
Destek AI

BoyAmeliyatı AI Asistan X

Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.