Boy Karşılaştırma Nasıl Yapılır

Online Boy Karşılaştırma Aracı

Online Boy Karşılaştırma Aracı

İki ya da daha fazla kişinin ya da nesnenin yan yana boy karşılaştırması yapılacağı zaman, bu karşılaştırmayı görsel olarak yapabilmek, nesneleri sadece birer sayı olarak karşılaştırmaktan çok daha etkili olacaktır. Üç boyutlu nesneleri algılayıp değerlendirirken, bu nesnelerin uzunlukları önemli bir ölçüttür. Bu elbette insanlar için de geçerlidir çünkü onlar da üç boyutlu nesne kategorisinde sayılırlar.

Bizim boy karşılaştırma aracımız sayesinde birden fazla kişinin boyunu aynı anda karşılaştırabilirsiniz. Eğer nasıl yapılacağını merak ediyorsanız, sizler için açıkladık.

Boy Karşılaştırma Aracı Nasıl Kullanılır?

Boy karşılaştırma aracımız sayesinde kendinizi Avrupa boy ortalaması, Amerika boy ortalaması gibi kayıtlı olan boylarla karşılaştırabilmekle kalmayıp, aynı zamanda kendi aile üyelerininiz ve arkadaşlarınızın boylarını yeni figür olarak girip kendinizle kıyaslayabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde de göreceğiniz üzere sayfanın sol tarafında iki dikdörtgen şeklinde panel bulunmakta. Yeni bir figür oluşturmak için, sayfanın en üstünde figürün cinsiyetini belirliyorsunuz, ismini yazıyorsunuz ve boyunu girerek “Oluştur+” a basıyorsunuz. Bu şekilde figür aracın üstünde görünecektir. Aynı yöntemle, yarattığınız figürün yanına kıyaslamak için başka bir figür ekleyebilir ya da kayıtlı figürlerimizden birini seçebilirsiniz. En fazla 5 figürün boyunu aynı anda kıyaslayabilirsiniz.

Boy karşılaştırma aracımızın kullanımı gerçekten anlayacağınız üzere oldukça kolay. Boy karşılaştırma sitesi kullanmaya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bizim aracımızı kullanabilirsiniz.

  Uzatma miktarı, uzatma süreci, yöntemlerin farkı, ameliyat riski hakkında bilgilendirileceksiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp
  Online Görüşme

  Online
  Görüşme

  Canlı Destek Botu
  Online Görüşme

  Canlı
  Destek AI

  BoyAmeliyatı AI Asistan X

  Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

  Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.