En Büyük Hayalim-Uzamak İsteyen Bir Bayan

Merhabalar ben de ameliyat olmayı düşünenlerden biriyim. İnternetten birçok boy uzatma ameliyatı yorumları da okudum. 25 yaşında 1.48 boyundayım. Çok uzun olmak değil amacım, tamamen ihtiyaçtan… Normal bir boya kavuşmak istiyorum sadece. Lise sondan beri boyumu uzatmanın yollarını aradım. Ameliyat olmaya karar vermeden önce piyasadaki hemen hemen her şeyi denedim; haplar, tabanlıklar, boy uzatma kitabı, plates, asılma egzersizleri, hatta hormon ilaçları bile almayı düşündüm. Kesinlikle çok tehlikeli, ölüme kadar götürebilir. Bunları neden mi anlatıyorum? Siz de aynı hataları yapıp zamanınızdan, sağlığınızdan, paranızdan, hatta yıllarınızdan olmayın diye; çünkü ben yıllarımı, en güzel zamanlarımı kaybettim.

Büyüme plakları kapanmış hiç kimse bu yöntemlerle uzayamaz, hepsi tamamen sahte ve ticari amaçlıdır. Aslında çok pozitif düşünen asla pes etmeyen bir yapım var. Bu nedenle hep tekrar tekrar denedim. Hiç bir sonuç alamasam da uzamaktan hiç vazgeçmedim…

Lise hayatım hiç güzel geçmedi. Okuldayken biran önce eve gidip yatağıma girmeyi düşünürdüm. İnsanlardan kaçardım. İnsanların bana kısa demesi asıl problem değildi, asıl problem bendim. Bütün hayatımı etkileyen bir sorundu kısalık; kendimi iyi hissetmiyordum, giydiğim kıyafetler de rahatsız ediyordu. En önemlisi kendimi sevmiyordum. Yapacağım her şeyi engelliyordu.

Ameliyatla seneler önce lise sonda internette tanıştım. Boy uzatma ameliyatı yorumları’nı da defalarca okudum. Birkaç kez de televizyonda izlemiştim, sonra araştırmaya başladım. Hem çok pahalı bir ameliyat hem de çok tehlike bir ameliyat olduğunu okumuştum ve artık uzamaktan vazgecmiştim. Bir yandan da kendimi iyi hissetmem gerekiyordu. Ayakkabının içine konulan boy uzatan tabanlıkları keşfettim ve kullanmaya başladım. Dışarıdan belli olmasın diye hep uzun bol paça pantolonlar tercih ettim. Asla dar paça giyemedim. Olsun, kendimi iyi hissediyordum, tabi bir yere kadar…

Yazın özellikle parmak arası terlik giyemezdim veya yazlık ayakkabı hep kapalı olmak zorundaydı. Misafirliğe gitmezdim mesela, ayakkabımı çıkardığımda içerdeki tabanlık gözükecekti ve benimle dalga geçeceklerdi. Yaşadıklarımın ve hissettiklerimin sadece bir kısmı anlattıklarım. Bu nedenle üniversiteye bile gitmedim. Açık öğretimden devam ediyorum şuan, adalet bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.

Kendimi kısa olma hissine alıştırmaya başlamıştım; ama olmuyordu. Hep hayal kurardım. Bir gün çok param olursa yaşım kaç olursa olsun ameliyat olup hayalimi gerçekleştirmeyi düşünürdüm. İnsanlara en büyük hayalin nedir, dendiğinde herkes farklı şeyler söylerdi, bana sorulduğunda ben hiçbir şeyim olmasın ama uzayayım, derdim. Tabi içimden… 🙂 Uzun olduğumda zaten bütün kapılar açılacak, kendimi iyi hissedeceğim. Her sabah yataktan mutlu uyanacağım. Dışarı, işe sosyalleşmeye daha mutlu gideceğim ama uzamazsam hayatımı hep erteleyerek yaşayacağım.

   Uzamak benim için yemekten aldığımız tat gibi, su gibi, aşk gibi…

Bir hayalim var ve bunun çaresini bulmuşlar ama ben gerçekleştiremiyorum. Aradan biraz geçti ameliyatla ilgili son gelişmelere bakiyim diyerek tesadüfen bu siteyle ve İbrahim Beyle karşılaştım aslında şuana kadar ameliyat konusunda bir şey bilmediğimi fark ettim. İşte karşımda bütün bu yollardan geçmiş ve uzamış biri vardı. Karanlığıma ışık oldu diyebilirim. O anı size anlatamam o kadar çok mutlu oldum ki, o kadar çok oldum ki tarifi yok…

Burdan İbrahim Bey’e sonsuz teşekkür ediyorum. Hiç sıkılmadan sorularımı cevapladı, geliştirmelerden haberdar etti. Beni anlayan birinin olması çok güzel!

Bu yaşıma kadar en güzel zamanlarımı erteledim, kendimi kandırdım, yıllarım gitti, bu çok acı… Artık hayatımı ertelemeyeceğim, hayattan tat almak için buna ihtiyacım var. Ameliyat paramı biriktirmeye başladım ve bir kısmı içinde kredi çekip sanırım Bakü’de ameliyat olacağım.

“Geçen yıllarımı geri getiremem ama geleceğim benim elimde. Kendim için bir şey yapmak istiyorum.”

Ameliyattan sonra boy uzatma ameliyatı yorumları’mı yani yaşadıklarımı sizlerle paylaşacağım.
Benim gibi birçok insanın olduğunu biliyorum, herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya ufak da olsa bilgilendirmeye çalışacağım,

Adım adım hayallerime gidiyorum ve çok mutluyum hala hayal kuruyorum bu sefer tam tersi uzun olmaya alıştırıyorum kendimi 🙂  Ameliyattan çıkıp gözlerimi açtığım an benim “doğum günümdür”. Çünkü bu benim en büyük hayalim !!!!!!!!!!!!

NOT: Günlüğü yazan kişi sadece paylaşmak nezaketini göstermiştir. Hastanın sürecini bildiğimiz kadarıyla sorularınıza hasta yönlendirme danışmanları cevap verecektir.

  Uzatma miktarı, uzatma süreci, yöntemlerin farkı, ameliyat riski hakkında bilgilendirileceksiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp
  Online Görüşme

  Online
  Görüşme

  Canlı Destek Botu
  Online Görüşme

  Canlı
  Destek AI

  BoyAmeliyatı AI Asistan X

  Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

  Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.