Türkiye Seyahat Etmek İçin Güvenli Mi?

Türkiye’de boy uzatma ameliyatınızı olmaya karar vermeden önce seyahat etmek güvenli mi, nasıl bir yol izlemem gerek, turist olarak ülkede kalmak güvenli mi gibi konularda endişe duyuyor olabilirsiniz. Bu yazımızla beraber Türkiye’de seyahat etmeye ve özellikle Türkiye’de medikal turizme dair tüm kaygılarınız son bulacak.

Öncelikle Türkiye, Asya ve Avrupa arasında konumlanmış bir ülkedir ve her iki kıtada da toprağa sahiptir. Ülkemizin şuan ki nüfusu 85 milyonun üzerindedir ve artmaya devam etmektedir. Haberlerde Türkiye’de gerçekleşen bazı olayları duymuş olabilirsiniz fakat bu yazıda size Türkiye’nin neden seyahat etmek için tamamen güvenli olduğunu açıklayacağız. Statista isimli sitede yapılan araştırmaya göre Türkiye’ye her yıl yaklaşık 25 milyon uluslararası turist gelmektedir, ki bu Türkiye’nin güvenli olduğunu tescilleyen verilerden sadece biri.

Türkiye Seyahat Etmek İçin Güvenli Mi?

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaştan dolayı Türkiye’ye gelmeden önce bir gerginlik hissediyorsanız emin olun ki savaştan Türkiye etkilenmemektedir. Coğrafik açıdan Rusya ve Ukrayna Türkiye’ye yakın olsalar da Türkiye savaşa dahil değildir.

Türkiye Medikal Turizm İçin Güvenli Mi?

Türkiye uluslararası turistlerin en sık uğrak mekanlarından biridir. Sadece 2021’in ilk 3 ayında bile 642.000 kişi Türkiye’ye sağlık turizmi vesilesiyle geldi, bu da Türkiye’nin medikal turizm açısından ne kadar popüler olduğunu gösteriyor.

Kozmetik ameliyat olmak için ülkemize uğrayan turistlerin tehlikeli bir duruma maruz kalma olasılığı oldukça düşüktür çünkü kaldıkları süre boyunca kendi konsoloslukları tarafından koruma altındadırlar. Bu yüzden de güvenliğe dayalı bir durumla karşılaşma ihtimalleri yok denecek kadar azdır.

Boy Ameliyatı Ekibi Olarak Bizim Sağladıklarımız

Boy Ameliyatı ekibi olarak hastalarımızın sağlığı ve güvenliğini kendimizinmişçesine önemsiyoruz. Boy ameliyatı olmaya karar verdiğiniz an, bizimde sizinle olan serüvenimizin başladığı andır.

Eğer vize alma sürecinin nasıl işlediğini merak ediyorsanız, Türkiye’ye varacağınız zamandan aylar önce vize ya da elektronik vize için başvurmalısınız. Ya internet üzerinden ya da elçilikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer vize almanız çok uzun sürerse size bu konuda da yardımcı olabiliriz. Boy Ameliyatı ekibi olarak, Türkiye İhracatçılar Meclisi’ne olan üyeliğimiz sayesinde size medikal davet mektubu yollayabilmekteyiz. Bu davet mektubu süreci hızlandıracak ve zamanında Türkiye’ye varabileceksiniz.

Ayağınızı İstanbul’a basar basmaz sizi havalimanında karşılayacağız ve güvenli otelinize VIP araçlarla götüreceğiz. Otelimiz güvenli bir ilçe olan Avcılar’da bulunmaktadır. İstanbul’un kalabalık bölgesinden uzakta bulunduğu için tehlikeli durumlarla karşılaşma olasılığı yoktur. Boy uzatma süreciniz boyunca bizimle güvenli ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

    Uzatma miktarı, uzatma süreci, yöntemlerin farkı, ameliyat riski hakkında bilgilendirileceksiniz.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir