İstanbul Beykent Üniversite Hastanesi

İstanbul Beykent Üniversitesi Hastanesi’nin artan değeri, Beylikdüzü’nde 20.000 m2 kapalı alanda kurulan güçlü altyapısı, deneyimli kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile sağlık sektörüne önemli bir adım atarak bölgenin yükselen değeri haline gelmiştir. .

Beykent Üniversitesi Hastanesi, en son tıp teknolojileri, etkin altyapısı, uzman personeli, elverişli bir şehir konumu ve çok çeşitli tıp alanları ile sağlık hizmetini yeni bir seviyeye taşıyor.

Beykent Üniversitesi Hastanesi’ndeki helikopter pisti, her türlü hava ambulansı veya helikopterin iniş kalkış yapmasına imkan vererek kişiye özel sağlık hizmetini garanti ediyor.

Tıp teknolojisinin son ürünü, en gelişmiş cihazları, güçlü altyapısı, uzman kadrosu, şehir içinde ulaşım kolaylığı sağlayan konumu ve bünyesinde barındırdığı geniş branş yelpazesiyle sağlık hizmetine yeni bir boyut katan hastanenin özellikleri, aşağıdaki gibidir;
132 yatak kapasitesi
8 ameliyathane
6 Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi
4 Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
24 Yenidoğan Yoğun Bakım Yatağı
22 Dahili-Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi
1 Heliport Alanı (iniş kalkış imkanları ve kişiye özel sağlık hizmet anlayışı ile her türlü hava ambulansı ve helikopterlere hizmet vermektedir.
Hastanemizi daha yakından incelemek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz;

Hastanemizi daha yakından incelemek ve canlı bir izlenim için sanal tura katılabilirsiniz. Lütfen bağlantıya tıklayın.

https://sanalgezinti.com/yeni/ozel-beykent-hastanesi/index.html

Online
Görüşme

?
Boy Ameliyatı
Bu sohbet bir bot ile gerçekleştirilmektedir!
X