Boy kompleksine veda edenler – iki başarı hikayesi

Engin’in Boy Uzatma Günlüğü:

Ben boyumdan memnun değildim. Bu ameliyatı duydum ve internetten araştırdım. Bir numarayı aradım ve Serkan beye yönlendirdi. Serkan beyi ve ekibini araştırdım olumlu yazılar ve yorumlar okuduktan sonra ameliyat kararı verdim ve ameliyat oldum. Ameliyat olmak isteyenlere tavsiyem şudur; eğer net olarak boyunuzdan memnun değilseniz bu sürece girin ve sabırla sürecin bitmesini bekleyin kesinlikle sürecin sonunda memnun kalacaksınız. Biraz zorlu bir süreçtir fakat istenince başarılabiliyor. Sürecin sonunda da iyi ki bu ameliyatı olmuşum diyeceksiniz zaten.

Uğur’un Boy Uzatma Günlüğü:

Ameliyat öncesi hayatımı birleştireceğim bayanla olan boy farkımız beni çok düşündürüyodu. Kısayım ama mutluyum diyene inanmayın. Ben hep sorun ettim, çünkü hep sorundu öz güven eksikliği. Toplum içinde fazla vakit geçirmek istemiyodum bu sorunun çözümü olduğunu öğrendim ve internetten kısa bir araştırma sonrası daha önce bu ameliyatı olan ibrahim arkadaşımın tavsiyesiyle karar verdim. Dr Serkan Gürcan ve asistanına ameliyat olmak benim için en mantıklısıydı, çünkü hem fiyat olarak, hemde sistem olarak (kombine) çok uygun ve diğer yöntemlere göre sürenin daha kısa olması benim kararımda etkili oldu. Dr Serkan Gürcan ve ekibinin bu konuda tecrübeli olması ve ameliyat sonrasında kendisinin bizzat ve ekibinin çok ilgili olması doğru bir karar verdiğimin kanıtıydı. Ameliyat sonrası ilk bir hafta çok zordu benim için ama sonrasında hergün ağrı daha da azaldığı ve bu duruma alıştığım için ve yeni uzamış halime her gün dahada yaklaştığım için mutlu oluyodum. Bu ameliyatı olmak isteyenlere tavsiyem gerçekten yeni ve daha uzun bir hayatı istiyolarmı buna karar verdiklerinde herşey daha kolay olur.

Numarınızı bırakın, biz sizi arayalım...

Yorumlar8

Yorum Ekle
 • Ameliyattan önce boyunuz kaçtı?ve şu an kaç oldu?

  • Bu uzatma günlüklerine gelen soruları site adminleri cevaplamaktadır; Bu yazıda iki hastanın uzatma günlüğü yer almakta. boyları da 1.64-171 civarlarında. Her ikisi de yaklaşık 6-7 cm uzatma gerçekleştirdi.

 • Son olarak peki kirik raporu almak mumkunmu bu ameliyat sonrasi zaten kemikler kirik olacak dogal olarak

 • Tesekkur ederim

 • Cevabiniz icin tesekkur ederim peki son olarak benim icin onemli bir sorum daha vardir bu boy uzatma ameliyatinda kullanilan cihazla kirik tedavilerindede kullaniliyormu

  • Evet parçalı kırıklarda ve kemik eğriliğini düzeltme tedavilerinde de bu yöntem kullanılabilir.

 • Oncelikle iyi gunler dilerim ben ameliyat olacagim kararimi verdim. Fakat kafama takilan birsey var ben yalniz yasayan bir erkegim 8 cm boy uzatma ameliyati olacagim ameliyattan yaklasik 1 bucuk iyi ay sonra okula baslayacagim yani heaabima gore uzama devam ederken ama agir birsey yapmayacagim sadece gidip masaya oturuo ders dinleyecegim uzama devam ederken okul isini engellermi okula gitmem sorun.olur mu tesekkurler

  • Merhaba, okula gidip ders dinlemeniz sorun olmayabilir ancak bu süreçte ağrılarınız olacak dersi ne kadar verimli dinleyebilirsiniz ya da çalışmalarınızı ne kadar yapabilirsiniz bunların da hesabını yapmanız gerekiyor. Bu sebeple doktorlar genelde bu süreci evinizde kendinizle ilgilenerek ve dinlenerek geçirmenizi öneriyorlar. Yaz tatilinin başlangıcında ameliyat olmayı düşünmek sizin için daha iyi olabilir.

Bir cevap yazın