Ömer İlboğa’nın Bacağı Kesilecek’ken Şuanda Gezip Dolaşabiliyor

Hikayesi

boy uzatma ameliyatı Ömer İlboğa

Yaklaşık 20 yıl önce iş yerinde çok ağır bir kaza yaşadım ve bu kaza sonrasında sağ bilek hizasından ayağımı kaybettim. Ancak aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde acil müdahale yapılarak özel bir hastaneye yetiştirildim ve ayağım tekrar dikildi. Fakat sonrasında doktorlar yaşanan bu kopma sırasında büyük bir kemik hasarı ile karşılaştığımı ifade ettiler. Yaşadığım bu sıkıntı sonrasında neredeyse 15 yıl ayağımın yamuk kalması ile birlikte çok sorunlu bir şekilde yürümeye çalışarak yaşamımı sürdürdüm.

Yıllar boyunca birçok hastaneye gitmeme rağmen tüm hastanelerde, ayağımın tamamen kesilmesinin hayatımı daha kaliteli hale getireceğini ve neredeyse artık tam anlamıyla iyileşme ihtimalim bulunmadığını ifade ettiler. Bu nedenle ümitlerimi kaybettiğim bir sırada Özgür Hoca ile tanıştım ve ümitlerimi geri kazandım.

Özgür Hoca çok büyük bir hassasiyet göstererek, yoğun bir emek ile yaptığı çalışmalar sonucunda bana ayağımın kesilmesinin şart olmadığını belirtti. Sonrasında yaptığı başarılı bir ameliyat sayesinde ayağımı kesilmekten kurtararak bana iyileşme umudu sağladı.

Özgür hoca sayesinde yıllardır yürüyememe rağmen bugün içimde bir ukde olarak kalan her yerde rahatlıkla yürüyerek dolaşabiliyorum. Hatta iyileştikten sonra neredeyse tüm Ege Bölgesi’ni de dolaştım. Çünkü hayatın çok kısa olduğunu ve yaşadığımız her anın değerini bilmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Bana bu yaşam sevincini tekrar Özgür Hoca kazandırdı ve kendimi ona borçlu hissediyorum. Hayatımı yeniden değiştirdi ve umuyorum ki Allah daima ondan yardımını esirgemesin.

NOT: Hastamız sadece günlüğünü paylaşma nezaketini göstermiştir. Hastanın sürecini bildiğimiz kadarıyla sorularınıza hasta yönlendirme danışmanları cevap verecektir.

 

 

Numarınızı Bırakın Biz Sizi Arayalım


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir.

Cevap yaz