Kuaför Rezzan Üremez’in İki Bacağı Eşitlendi

Merhaba ben 45 yaşındayken kalçamda daha önce takılan kalça protezimin değişmesi gerekiyordu. İyi bir doktor arayışı içindeydim. Değişim olacağı için ameliyat çok riskliydi. Daha sonra yaşadığım şehir Tekirdağ’da Özgür Hocayı duydum.

Başka bir şehre gitmeme gerek kalmamıştı. Görüşmeye gittiğimde, bana kemik uzatma ameliyatından bahsetti. Daha önce hiç duymamıştım. Önce kısa bacağını diğeriyle eşitleyelim daha sonra kalça protezini değiştiririz diye söyledi.

Uzatma işlemini daha önce hiç duymadığım için internetten araştırmaya başladım. Başka hastanelerde başka hekimlerin yaptığı hastaların yorumlarını okudum çok kötüydü, korkutucuydu, iyi sonuç alamamışlardı. Ama ben yinede Özgür Hocanın kendinden emin duruşuna güvendim. İyi ki de güvenmiştim.

Tedavi süresinde öyle yakından ilgilendi bu yüzden bu süreci rahat bir şekilde geçirdim. İçeriden taktığı bir uzatma çivisiyle dışarıdan hiçbir şekilde beli olmuyordu. Birkaç ay içinde iki bacağım da eşit hale geldi. ALLAH Özgür hocadan razı olsun.

NOT: Hastamız sadece günlüğünü paylaşma nezaketini göstermiştir. Hastanın sürecini bildiğimiz kadarıyla sorularınıza hasta yönlendirme danışmanları cevap verecektir.

Bir cevap yazın