2 Boy Uzatma Ameliyatıyla 13cm!

boy uzatma ameliyatı öncesi sonrası görsel40’lı yaşlarında boy uzatma ameliyatı olmaya karar veren Japon hastamızla doktorumuzun yaptığı görüşmeler sonucunda sağlıklı şekilde maksimum uzama elde edebilmek için iki ameliyat gerçekleştirilmesine karar verildi. İlk ameliyatını 2022 yılında olup 6,3cm uzayan hastamız ikinci ameliyatını ise 2023 yılında olarak totalde 13cm’lik bir uzama elde etmiştir.

Yan tarafa eklediğimiz fotoğrafımızda hastamızın 2022’de gerçekleştirilen ilk ameliyatı sonrasındaki 6,3cm’lik boy uzamasını görebilirsiniz.

Boy uzatma ameliyatı olmayı düşünen kişiler için de bir örnek olması amacıyla hastamızla minik bir röportaj yapmak istedik ve kendisi de bizleri kırmayıp sorularımızı yanıtladı. Yazımızın devamında hastamızın süreçle ilgili verdiği yanıtları bulabilir; ameliyatla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz ise blog kısmımıza göz atabilirsiniz.

 1. Boy uzatma ameliyatı olmaya nasıl karar verdiniz? Bu süreçte sizi en çok etkileyen faktörler nelerdi?
  Çocukluğumda, yaşıtlarıma kıyasla çok daha kısaydım ve bu durum benim için birçok zorlu deneyime sebep oldu. Yaşım ilerledikçe de boyumu uzatmak konusundaki isteğim artmaya devam etti.
 2. Bizim merkezimizi nasıl buldunuz ve ameliyat için bizi tercih etmenizin özel bir sebebi var mıydı?
  Ameliyatı nerede olabileceğime yönelik internette araştırma yapıyordum ve bu esnada çeşitli web siteleri görüp mail yoluyla iletişim kurdum. En sonunda da hasta temsilciniz Jana Hanımla konuştuktan sonra kendisinin verdiği bilgiler bende bir güven hissi oluşturdu, ardından ise kliniğinizi tercih etmeye karar verdim.
 3. Ameliyat olma kararınızı verirken hangi kriterler sizin için en önemliydi? (Örneğin, doktorun deneyimi, merkezin teknolojisi, başarı oranları vb.)
  Benim için en önemli faktörler arasında doktor deneyimi, kliniğin bilinirliği ve sunulan hizmet kalitesi ve çeşidi vardı.
 4. Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında süreci nasıl yaşadınız? Bu süreçte karşılaştığınız en büyük zorluklar ve başa çıkma yöntemleriniz nelerdi?
  Ameliyat öncesi elbette bazı korkular yaşadım; ameliyat sırasında ise hatırladığım herhangi bir şey yok fakat ameliyat sonrasındaki ağrımı hatırlıyorum. Süreç zorlu ve ağrılıydı ancak bu zorluklarla başa çıkabilmek için sonunda istediğim boyu elde etmemi sağlayacağı umuduna sıkıca tutundum.
 5. İyileşme süreciniz nasıl geçti? Beklentilerinizle gerçekleşen sonuçlar arasında farklar oldu mu?
  İyileşme süreci benim için oldukça aşamalı şekilde ilerledi fakat her geçen gün daha iyiye gittiğimi görebiliyordum. En başta düşündüğüm kadar hızlı olmadığını söyleyebilirim.
 6. Benzer bir ameliyat düşünenlere ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz? Bu süreçte nelere dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz?
  Süreç uzun ve yoğun düzeyde ağrı içerdiği için psikolojik hazırlığın önemli olduğunu düşünüyorum. Fakat bu sürecin sonunda uzun bir boya kavuşmak olduğu için de üstesinden gelinebileceğine inanıyorum.
 7. Ameliyat sonrası yaşam kalitenizde ne gibi değişiklikler oldu? Bu değişiklikler günlük yaşamınızı nasıl etkiledi?
  Ameliyat öncesinde ülkemdeki erkeklerin ortalama boyundan daha kısaydım. Bu nedenle insanlar zaman zaman beni kısa biri olarak tanımlardı, ki bu hoş olmayan bir özellikti. Şimdi ise boyum ve uzun bacaklarım hakkında sıkça övgüler alıyorum ve insanlarla özgüvenli şekilde iletişim kurabiliyorum.
 8. Ameliyat sonrasında hayatınızda yapmayı planladığınız değişiklikler veya yeni hedefleriniz var mı?
  Tamamen iyileşme sürecimin daha hızlı olmasını istiyorum, böylece tıpkı uzun bacakları olan kişiler gibi ben de büyük bir bisikletle seyahat edebilirim.

2 kez boy uzatma ameliyatıyla 13cm uzama

İki cerrahi işlemi başarıyla tamamlayan hastamızın verdiği yanıtların, boy uzatma ameliyatını düşünen diğer kişiler için faydalı olacağını düşünüyoruz. Unutulmaması gereken önemli bir diğer nokta ise, bacak uzatma ameliyatının ciddi bir cerrahi işlem olduğu ve ameliyat sonrası ağrı, fizik tedavi ve günlük yaşam rutinindeki değişikliklerin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerektiğidir. Bu süreçte atabileceğiniz en iyi adım, uzman bir doktora danışmaktır. Aklınıza takılan diğer sorular için  doğrudan hasta temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz, ameliyat hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak ve hastalarımızın röportajlarını izlemek için YouTube kanalımızı da takip edebilirsiniz.

  Uzatma miktarı, uzatma süreci, yöntemlerin farkı, ameliyat riski hakkında bilgilendirileceksiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp
  Online Görüşme

  Online
  Görüşme

  Canlı Destek Botu
  Online Görüşme

  Canlı
  Destek AI

  BoyAmeliyatı AI Asistan X

  Merhaba ben Türkiye'nin ilk boy uzatma ameliyatı şirketi olan BoyAmeliyatı ekibi tarafından yapılmış Dünya'nın ilk yapay zeka boy uzatma ameliyatı asistanıyım. Bana boy uzatma ameliyatıyla ilgili istediğiniz soruyu sorabilirsiniz..

  Bu konuşma, bir yapay zeka modeli ile gerçekleştirilmektedir. Yapay zeka tarafından verilen yanıtlar genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal olarak bağlayıcı değildir. Kesin bilgi almak için lütfen hasta temsilcisi ile iletişime geçiniz.